AIRBRUSH-STRIEKACIE PIŚTOLE ,KOMPRESORY

V tejto kategorii ponúkame kompletný sortiment firmy FENGDA ktorá predstavuje okrem striekacích pištolí,kompresory,rôzne doplnky potrebné pre prevádzku povrchových úprav formou Airbrush

POZOR na kópie FENGDA !!!

Ako rozoznám kópiu od originálu Fengda:

originál pištole má vygravírovaný nápis FENGDA ® BD-130

 

Zákazníci nás upozorňujú na kópie, ktoré sú na našom trhu. Chodia k nám na servis pištoľami, ktoré sú predávané ako Fengda, ale sú to kópie - nemajú žiadne označenie a sú neopraviteľné. Niekto sú zložené úplne z atipických dielov, ktoré sa nikde nedajú kúpiť. Niektorí zákazníci sa dokonca pokúšajú u nás tieto pištole vymeniť za iné, ale my to poznáme a majú smolu.

Dokonca aj  kompresory možno kúpiť ako kópie.

Tovar vráťte - boli ste oklamaní (nesprávnýynázov výrobcu)

Pozor, prodává se i zboží, které je označeno bez značky, například "Kompresor AS186, Pistole BD-130" což je s velkou pravděpodobností také kopie, jinak by název vypadal takto "
"Kompresor Fengda AS186, Pistole Fengda BD-130". Toto zboží bych raději nekupoval.

U nás máte zaručený originál se zárukou na pistole 3 roky a doživotní servis na vše zdarma a originální náhradní díly pro pozáruční servis. Ostatní značky věšinou žádné náhradní díly nevedou.


Prosíme zákazníkov, aby nám predajcov kopií nahlásili.Ďakujem

Kópie zákazníci nakúpili například tu:
www.danbar.cz   www.airbrush-fengda.cz   www.uni-max.cz  www.airbrush-model.cz (Rotschein)   www.aukro.cz (nejvíce kopií!!)

 

Naše kompresory Fengda® ako jediné na trhu ponúkajú aj širokú ponuku náhradných dielov pre pozáručné opravy. Naše kompresory Fengda® jsou kompletne rozoberateľné a je teda možné diely vymeniť aj  doma. Oproti kópiám su rozumne navrhnuté,napr. keď chcete vymeniť koleno regulátoru u kópie AS186,tak musíte oddeliť kompresor od tlakovky. Naše koleno je z dvoch dielov ,takže nič iné netreba rozoberať. Kópie poznáte ttiež podľa toho ,že majú hliníkové vinutie rotoru.Kompresory Fengda® majú kvalitné medené vinutie !

Strana 1 z 8
Strana 1 z 8